logo



wróć do listy turniejów

XI Mityng Pamięci Andrzeja Mera w Brydżu Sportowym gólnopolski turniej par** na maxy

Miejsce rozgrywek: CKB Rozłogi, Osada Waliły 1, k/Gródka 24.10.2020 r. - niedziela godz. 10:00



zarejestruj się




Lista startowa
wkkraj
1MIROSŁAW HANUSZ cezarflaga
SŁAWOMIR BOLESTA cezar9.0flaga
2Marek Różański cezar9.0flaga
Piotr Nawrocki cezar21.0flaga
3Dariusz Sterniczuk cezar5.0flaga
Mariusz Tatarczuk cezar3.0flaga
4Adam Szempliński cezar5.0flaga
Roman Kruk cezar7.0flaga
5Tomasz Kuś cezar4.0flaga
Radosław Kozłowski cezar7.0flaga
6Andrzej Prasalski cezar7.0flaga
Przemysław Janiszewski cezar21.0flaga
7Piotr Wulkiewicz cezar7.0flaga
Mirosław Morchat cezar5.0flaga
8Jan Romot cezarflaga
Tadeusz Banach cezarflaga
9Dariusz Sosin cezar5.0flaga
Mariusz Kita cezar12.0flaga
10Igor Ciborowski cezar4.0flaga
Bartosz Mer cezar4.0flaga
11Włodzimierz Karłowicz cezar9.0flaga
Jan Mazurkiewicz cezar5.0flaga
12Piotr Zieliński cezar5.0flaga
Joanna Przytycka cezar4.0flaga
13Paweł Czeszel cezar1.5flaga
Ireneusz Turyk cezar2.0flaga
14Robert Barankiewicz cezar3.0flaga
Andrzej Kozikowski cezar15.0flaga
15Jan Bojaryn cezar5.0flaga
Andrzej Raczkowski cezar5.0flaga
16Tomasz Winciorek cezar18.0flaga
Bartosz Chmurski cezar24.0flaga
17Marek Nazarko cezar1.5flaga
Tomasz Zaleski cezar5.0flaga
18Tomasz Paluchowski cezar13.0flaga
Bogdan Szulejewski cezar21.0flaga
19Igor Kravchenko cezar7.0flaga
Andrei Kavalenka cezar7.0flaga
20Dariusz Hutnik cezar7.0flaga
Andrzej Jakimiec cezar5.0flaga
21Leszek Rutkowski cezarflaga
Alfred Koda cezarflaga
22Marian Krasowski cezar7.0flaga
Krzysztof Baranowski cezar3.0flaga
23Przemysław Błaszczyk cezar15.0flaga
Tomasz Spodenkiewicz cezar13.0flaga
24Jacek Szczerbowski cezar9.0flaga
Adrian Bakalarz cezar7.0flaga
25Jacek Radomski cezar11.0flaga
Agnieszka Pietrzyk cezar7.0flaga
26mirek liszewski cezar11.0flaga
julij chumak cezar4.0flaga
27Janusz Galewski cezar5.0flaga
Jan Ciulkin cezar4.0flaga
28Jacek Grzelczak cezar13.0flaga
Jarosław Gąsiorowski cezar13.0flaga
29Anna Tompolska cezar4.0flaga
Juchnicki Sławomir cezar5.0flaga
30Ireneusz Grynczewski cezarflaga
Zdzisław Kowalewski cezarflaga
31Adam Ościłowski cezarflaga
Marek Wysocki cezarflaga
32Jarosław Roszczenko cezar3.0flaga
Stanisław Pochodowicz cezar5.0flaga
33Stefan Kopyt cezar4.0flaga
Zbigniew Ruchlicki cezar3.0flaga
34Andrzej Błachno cezar5.0flaga
Andrzej Balunowski cezar7.0flaga
35Wojciech Twarowski cezar0.5flaga
Feliks Babiracki cezar2.5flaga
36Giedrius Szarkanasflaga
Giedre Jankunaiteflaga
37Tomasz Bliński cezar7.0flaga
Adam Wszeborowski cezar5.0flaga
38Waldemar Mlunski cezar4.0flaga
Mirosław Hryszko cezar5.0flaga