logo



wróć do listy turniejów

**OTP na maxy o Puchar Prezesa Podlaskiego Stronnictwa Demokratycznego

IX Mityng Pamięci Andrzeja Mera 27.10.2019r Dom Lekarza, Turośń Kościelna godz. 10.00

Limit zgłoszeń wynosi 70.



zarejestruj się




Lista startowa
wkkraj
1Piotr Wulkiewicz cezarflaga
Adam Krysiak cezarflaga
2Adam Szempliński cezar5.0flaga
Roman Kruk cezar7.0flaga
3Arkadzi Kastsiukevich cezar1.0flaga
Sergey Belko cezar2.0flaga
4Leszek Jędrzejczak cezar2.0flaga
Olga Wrzos cezar4.0flaga
5Anna Tompolska cezar4.0flaga
Sławomir Juchnicki cezar5.0flaga
6Dariusz Hutnik cezar7.0flaga
Andrzej Jakimiec cezar5.0flaga
7Adam Ościłowski cezarflaga
Wacław Nazaruk cezarflaga
8Kazimierz Grzeszkowiak cezar4.0flaga
Andrei Kavalenka cezar7.0flaga
9Marian Krasowski cezar7.0flaga
Miroslaw Morchat cezar5.0flaga
10Jan Gardocki cezar7.0flaga
Stanisław Janik cezar13.0flaga
11Przemysław Czarnecki cezarflaga
Krzysztof Baranowski cezarflaga
12Adam Popławski cezar5.0flaga
Stanisław Pochodowicz cezar5.0flaga
13Edward Kowalczyk cezar4.0flaga
Halina Perkowska cezar1.5flaga
14Andrzej Kozikowski cezar15.0flaga
Robert Barankiewicz cezar2.5flaga
15Andrzej Zalewski cezarflaga
Feliks Babiracki cezarflaga
16Edyta Dominkiewicz cezarflaga
Robert Dominkiewicz cezarflaga
17Grzegorz Fijałkowski cezarflaga
Zdzisław Kowalewski cezarflaga
18Przemysław Bednarski cezar7.0flaga
Radosław Kozłowski cezar7.0flaga
19Bogusław Kozakiewicz cezar1.5flaga
Ireneusz Turyk cezar1.5flaga
20Bogdan Zakrzewski cezar7.0flaga
Krzysztof Krajewski cezar7.0flaga
21Marek Wysocki cezar3.0flaga
Janusz Galewski cezar4.0flaga
22Tadeusz Banach cezar3.0flaga
Jan Romot cezar11.0flaga
23Roman Kruk cezar7.0flaga
Mirosław Liszewski cezar11.0flaga
24WIESŁAW SIENKIEWICZ cezar5.0flaga
ADAM CHMIELEWSKI cezar7.0flaga
25Stefan Kopyt cezar4.0flaga
Zbigniew Ruchlicki cezar3.0flaga
26Igor Ciborowskiflaga
Bartosz Merflaga
27Tomasz Spodenkiewiczflaga
Paweł Gałązkaflaga
28Piotr Zieliński flaga
Marek Rozanskiflaga
29Władysław Karlowiczflaga
Jan Mazurkiewiczflaga
30Mariusz Tatarczuk cezar3.0flaga
Dariusz Sterniczuk cezar5.0flaga
31Alexander Nekhoroshev cezarflaga
Igor Kravchenko cezarflaga
32Michał Bobrykow cezar2.5flaga
Zbigniew Gadek cezar2.0flaga
33Alena Hallakh cezarflaga
Elena Nemigaflaga
34Sonata Simanaitiene cezarflaga
Ramunas Grigoraitis cezarflaga
35Jerzy Goberflaga
Janusz Kowalweskiflaga
36Alicja Małyszkoflaga
Natalia Merflaga
37Bogusław Lesiecki cezarflaga
Mariusz Kita cezarflaga
38Robert Stoliński cezarflaga
Zbigniew Frank cezarflaga
39Mirosław Hanuszflaga
Sławomir Bolestaflaga
40Alfred Koda cezarflaga
Leszek Rutkowski cezarflaga
41Andrzej Balunowskiflaga
Andrzej Błachnoflaga
42Mirosław Hryszkoflaga
Waldemar Miłuńskiflaga
43Bogdan Kaczyński cezarflaga
Joanna Derewonko cezarflaga
44Henryk Brodawski cezarflaga
Tadeusz Laszczak cezarflaga
45Geraldas Urbonasflaga
Vaclovas Kucinskas cezarflaga
46Feliks Babiracki cezarflaga
Andrzej Zalewski cezarflaga
47Jacek Pióro cezar3.0flaga
Adam Wszeborowski cezar5.0flaga
48Tomasz Zaleski cezarflaga
Andrzej Prasalski cezarflaga
49Ireneusz Turyk cezarflaga
Jerzy Firs cezarflaga
50Tomasz Zalewski cezarflaga
Wiesław Niewiński cezarflaga